Jazykové pobyty Londýn a Hasting

Pokiaľ rozmýšľate nad spôsobom ako sa najlepšie zdokonaliť v anglickom jazyku, poprípade len rozšíriť svoje komunikačné schopnosti, či oprášiť slovnú zásobu, ste na správnom mieste.
V spolupráci s Shane Global Language Centres si Vám dovoľujeme ponúknuť možnosť štúdia anglického jazyka, či už pre Vaše pracovné potreby, jazykové skúšky, alebo len tak pre zábavu vo Veľkej Británii v mestách London a Hastings. Výhodou jazykového kurzu v tejto škole je možnosť voľby rôznej dĺžky pobytu a intenzity výučby. Pri každom úspešnom ukončení jazykového kurzu je samozrejmosťou aj oficiálny certifikát.

K jazykovým pobytom Vám ochotne sprostredkujeme Vami preferovaný spôsob dopravy (letecká, autobusová) a zabezpečíme kompletný servis s ubytovaním aj cestovným poistením.

Ponuka ubytovania v mestách Londýn a Hastings je pomerne široká a z toho dôvodu Vám vieme odporučiť ubytovanie podľa Vašich preferencií.

Kalkuláciu pobytu Vám pošleme na vyžiadanie.

Program 1
Angličtina pre rodičov a tínedžerov

Zatiaľ čo sa rodičia budú zdokonaľovať v anglickom jazyku vo svojej skupine s dospelými , budú sa tínedžeri môcť naučiť niečo nové v skupine mladých ľudí podobného veku.
Výhodou je spojenie jazykového kurzu v doobedných hodinách a možnosti objavovania okolia mesta Hastings v popoludní  v správnej dovolenkovej rodinnej atmosfére.

Program 2
Angličtina pre 40+ a kultúra

Chcete sa dozvedieť niečo nové, zaujíma Vás okolie a kultúra a radi sa pohybujete v kruhu dospelých ľudí  s podobnými záujmami?
Máte možnosť sa zdokonaliť nielen v gramatike počas kurzu v doobedňajších hodinách, ale aj komunikovať počas exkurzií popoludní. Okrem jazykového pobytu je sú v kurze tri poldenné a jedna celodenná exkurzia.

Program 3
Angličtina pre pre tínedžerov

Kompletné zabezpečenie jazykového pobytu pre tínedžerov  s plnou penziou a ubytovaním v hosťovských rodinách, poistením.
Nejde len o výučbu, ale taktiež aj o spoznanie mladých ľudí z celého sveta, organizované výlety, exkurzie.

Všetky naše Shane Global Schools majú akreditáciu, takže pri Vašom kurze si môžete byť istý tým, že vo svojom vyučovacom procese budú zabezpečený skúsený a kvalifikovaný lektori. Zabezpečíme Vám, aby ste boli zaradený do správneho kurzu, zodpovedajúceho Vašim aktuálnym znalostiam. V prvý deň si napíšete vstupný test a na základe jeho vyhodnotenia budete zaradený do správnej skupiny. Po úspešnom ukončení kurzu obdržíte certifikát s uvedenou dĺžkou a typom kurzu a na základe vyžiadania aj písomné hodnotenie od Vášho vyučujúceho.

Možnosti kurzov

„General English“ – ponúka zdokonalenie svojich zručností v komunikácii a používanie angličtiny v praxi

„Exam Preparation“ – zabezpečí Vašu prípravu pre zloženie skúšok od IELTS až po TOEIC

„English for Specific Purposes“ – množstvo špeciálne pripravených kurzov pre účastníkov z rôznych oblastí priemyslu, výroby, a iných pracovných sfér

„One-to-One Lessons“ – súkromné lekcie, s možnosťou prípravy individuálnych plánov na základe klientovej požiadavky

„Language Holidays“ – pestrý mix ako sa naučiť, resp. zdokonaliť v anglickom jazyku s možnosťou cestovania

„Foreign Language Courses“ – prečo neskúsiť aj výučbu iného cudzieho jazyka počas Vášho pobytu v Anglicku? Áno, vieme zabezpečiť aj toto

10 dôvodov prečo si zvoliť práve Shane Global School

1. Poloha školy – obidve školy Shane Global Schools majú skvelú polohu. Naša prvá v Londýne je v centre v blízkosti Oxford Street a druhá v krásnom prímorskom meste Hastings.

2. Široká ponuka kurzov – Shane Global Schools ponúkajú veľké množstvo kurzov, pre všetky vekové kategórie a s rôznymi možnosťami ubytovania.

3. Kvalitný lektori – výučba v Shane Global Schools Vám garantuje, že obdržíte priateľský, profesionálny a v neposlednom rade osobný servis.

4. Triedy s malým počtom študentov – je to výhoda pre všetkých, nakoľko malý počet študentov Vás núti stále byť v pozornosti a mať veľký priestor pre komunikáciu.

5. Efektívne metódy výučby – lekcie a výučba sú zamerané na komunikáciu, nakoľko práve tento spôsob sa y dlhodobého hľadiska ukázal ako najefektívnejší v zdokonalení sa v slovnej zásobe, gramatike a v istote ako komunikovať na verejnosti.

6. Pomoc od začiatku do konca – naša ponuka nie je len o vzdelávaní a kurze. Ešte pred Vašim príchodom Vám budeme pomáhať s vybavovaním potrebných formalít, zabezpečíme Vám ubytovanie, a priamo pro pobyte vyplníme aj spoločný mimoškolský čas s rôznymi akciami.

7. Študenti z celého sveta – nakoľko naši študenti pochádzajú z rôznych kútov sveta, zabezpečíme aby aj vo Vašom kurze boli rôzny účastníci a aj týmto spôsobom sa budete zdokonaľovať v komunikácii v anglickom jazyku, nakoľko tam nebude iný študent z Vašej rodnej krajiny.

8. Mimoškolský program – zabezpečujeme aj bohatý mimoškolský program a aktivity, kde sa zoznámite aj s inými študentmi.

9. Bezplatný prístup na internet – prístup v London aj v Hastings.

10. Spätná väzba / Feedback – je pre nás veľmi dôležité, aby sme po ukončení kurzu dostali od našich študentov spätnú väzbu.