Predaj leteniek je zabezpečený prostredníctvom celosvetového rezervačného systému GDS Galileo, ktorý má vo svojom portfóliu viac ako 550 leteckých spoločností. Systém elektronických leteniek umožní rýchle zaslanie letenky na email, prípadne letenku je možné stiahnuť priamo cez  www.viewtrip.com na základe rezervačného kódu a mena cestujúceho.

Možnosti rezervácie letenky:

 1. Letenku si rezervujete sami prostredníctvom nášho on-line rezervačného systému, v ktorom si môžete vybrať z ponúk viac ako 550 IATA leteckých spoločností po celom svete.
 2. Letenku Vám rezervujeme my po zaslaní Vašich požiadaviek na email na info@travelfun.sk (odpoveď do 24 hodín) alebo telefonicky na 0948 050 720.

 Postup on-line rezervácie:

  1. Online rezervácia
  2. Rýchlo a jednoducho si on-line zarezervujte svoju letenku za najvýhodnejšiu dostupnú cenu. Rezervačný systém bude od Vás vyžadovať údaje: miesto a dátum odletu i príletu, počet a kategória pasažierov.
  3. V ďalších krokoch Vám rezervačný systém ponúkne rozpisy (termíny a časy) a ceny letov. Ak Vám niektorý z ponúknutých letov vyhovuje, môžete pokračovať v jeho rezervácii.
  4. Na dokončenie rezervácie sú potrebné mená a priezviská všetkých pasažierov. Pri pasažieroch, ktorý majú na základe svojej kategorizácie nárok na zľavu (napr. detské ceny) je potrebné uviesť aj dátum narodenia. Nevyhnutné sú aj kontaktné údaje. Údaje si, prosím, dôkladne skontrolujte. Je nevyhnutné, aby boli zadané správne. (Zmeny mien sú totiž u klasických aerolínií vylúčené. Taktiež pri nesprávne zadaných kontaktoch, nemáme možnosť Vás kontaktovať, ak by to bolo nevyhnutné – napr. pri prípadných zmenách, ktoré by mohli nastať.)
  5. Ako doplnkovú službu Vám systém ponúkne možnosť zabezpečiť si i poistenie.
  6. Po prevedení rezervácie obdržíte emailom jej potvrdenie. Prekontrolujte si, prosím, všetky údaje, predovšetkým meno cestujúceho, dátum odletu a návratu, ako aj destináciu.
  7. Potvrdenie rezervácie bude obsahovať termín, do kedy je nutné podľa podmienok leteckej spoločnosti letenky uhradiť a vystaviť. Vystavujeme iba letenky, úhrada ktorých je do termínu pripísaná na našom účte – prevodom na účet Tatrabanky alebo v hotovosti.
  8. Doručenie leteniek je spravidla špecifikované už priamo v rezervácií a závisí výlučne od podmienok leteckých spoločností. Ak by sa stalo, že Vám systém ponúkne nesprávnu variantu doručenia, pretože podmienky vystavenia sa môžu zmeniť aj počas platnosti rezervácie, budete o tom informovaný.
  9. Ak by ste mali iné požiadavky, prípadné nezrovnalosti, alebo potrebujete zmeniť termín, kontaktujte nás, prosím, na 0948 050 720.

Poznáte to – každý z nás potrebuje z času na čas dovolenku. Priestor, čas a luxus si oddýchnuť. Či už ľahnúť si na pláž a nič nerobiť, alebo aktívne spoznávať cudzie krajiny a zvyky, či uniknúť do ticha hôr… Travelfun ponúka oddych počas celého roka – letné dovolenky, poznávacie zájazdy, wellness pobyty, lyžovačky, exotické dovolenky, predĺžené víkendy vo svetových metropolách, jazykové pobyty, svadby v zahraničí, dovolenky na mieru.

Spolupracujeme so slovenskými cestovnými kanceláriami, ako aj s renovovanými rakúskymi a nemeckými touroperátormi. Máme špeciálne programy pre potápačov, poľovníkov. Stačí si len vybrať.

Kontaktujte nás

Rezervácia ubytovania – hotelov, apartámov, rezidencíí –  prostredníctvom rezervačných systémov Travelport a TravelCube, ktorý zaisťuje prístup k najširšej online ponuke ubytovacích a cestovných služieb. V ponuke je viac ako 600 000 ubytovacích kapacít na celom svete.

Kdekoľvek máte požiadavku, ubytovanie Vám zabezpečíme.

Rezervácia ubytovania

Poskytujeme krátkodobý a dlhodobý prenájom osobných automobilov, motocyklov (Harley Davidson), karavanov (obytné karavany pre rôzny počet osôb) v zahraničí.

Po vystúpení z lietadla je pre Vás auto pripravené v požičovni. Spolupracujeme s najväčšími požičovňami ako sú Alamo, Hertz, Europcar, Apollo, Avis, Jucy, Sixt.

Rezervácia prenájmu

Súčasťou našich služieb je vízový servis. Informácie o podmienkach vstupu do danej krajiny sú poskytnuté na stránke MZV a konzulárnych zastupiteľstvách. Cestujúci je zodpovedný za dodržanie príslušných formalít pri vstupe.

Radi Vám pomôžeme vybaviť víza. Pri vybavení víz vystupujeme ako sprostredkovateľ a nezaručujeme včasné a kladné vybavenie víz. Udelenie víz je v kompetencii jednotlivých úradov.

Pri vybavovaní víz sa platí vízový poplatok a servisný poplatok za vybavenie.

Vybaviť víza

Dôležitou súčasťou každej dovolenky v zahraničí je cestovné poistenie. Spolupracujeme s Európskou cestovnou poisťovňou a ponúkame Vám nasledovnú škálu produktov:

Cestovné poistenie

 • Poistenie storna zájazdu
 • Poistenie storna letenky
 • Poistenie liečebných nákladov
 • Komplexné cestovné poistenie

Ročné cestovné poistenie

 • Poistenie liečebných nákladov
 • Cestovné poistenie
 • Komplexné cestovné poistenie
 • Poistenie Au-Pair
Online cestovné poistenie

 

Najdôležitejších 5 dôvodov, prečo sa poistiť v Európskej cestovnej poisťovni:

 • špecialista na cestovné poistenie, už od roku 1907
 • poistná ochrana začína prekročením hraníc obce Vášho trvalého bydliska
 • poistíme Vás bez ohľadu na Váš vek
 • už v našich štandardných produktoch sú kryté aj športy ako lyžovanie, snowboarding, potápanie, horolezectvo
 • zvýhodnená rodinná poistka je až pre 7 osôb 2 dospelé osoby plus maximálne 5 detí do 18 rokov

Apartmány Jasná

Ponúkame Vám ubytovanie v srdci Nízkych Tatier – v Bodiciach,  5 km od Jasnej, najznámejšieho zimného lyžiarskeho strediska na Slovensku.

Dva novovybudované 3 lôžkové apartmány s možnosťou  1 prístelky, každý s vlastnou kúpeľňou (sprcha, WC), kuchyňou (indukčná varná doska, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou), TV, satelit, WiFi, predsieň, samostatný vchod. 5 min autom do Liptovského Mikuláša, v okoli 150 – 300 m su k dispozicii 3 reštaurácie (možnosť zabezpečiť polpenziu), obchod. Počas zimnej sezóny premáva skibus – 100 m.

Lyžiarske možnosti:

 • Jasná – 14 km – Chopok sever, juh ‐ 25 lanoviek a vlekov, 35 km upravených zjazdových tratí
 • Pavčina Lehota – 4 km – Ski Ziarce
 • Malinô Brdo – 30 km – Ski Park Ružomberok – 8 lanoviek a vlekov, 12 km zjazdových tratí
 • Štrbské Pleso (Vysoké Tatry) – 50 km – Park Snow, Tatranská Lomnica
 • okolité menšie lyžiarske strediská od 5 km do 25 km – cca 15 stredísk

Termálne bazény:

 • Aquapark Tatralandia – 8 km – 11 bazénov, 28 toboganov, wellness, tarzánia
 • Thermal Park Bešeňová – 20 km – 7 vonkajších a 3 vnútorné bazény, 4 tobogány, wellness
 • prírodné pramene Liptovský Ján – 10 km a Kalameny – 30 km

Ostatné športové možnosti (možnosť zabezpečenia zimných aktivít): skialpinizmus, snežnice, paintball, štvorkolky, paragliding, jaskyniarstvo.

Jasna Panorama

Rezervácia ubytovania

Sme tu pre Vás

Lucia Záhorská

Product Manager

Kontakt Lucia
Zara Záhorská

Co-worker

Kontakt Zara

Prečo práve my?

24 hod denne // 7 dní v týždni // 365 dní v roku
Sme Vám k dispozícií po celý rok, môžete nás kedykoľvek kontaktovať, vždy sa Vám ozveme späť. Oceníte najmä v prípade neočakávaného problému v zahraničí.
komplexné služby
Klient potrebuje vybaviť všetko na jednom mieste, preto naša ponuka služieb v cestovnom ruchu je komplexná. Nič nie je nemožné.
flexibilita a individuálny prístup
Každý klient má svoje vlastné požiadavky, pristupujeme k nim individuálne, aby sme mu najlepšie vyhoveli.
dlhoročné skúsenosti
Pracujeme v cestovnom ruchu už niekoľko rokov a praktické skúseností sú pre klienta na nezaplatenie.
optimálne riešenia pobytov v zahraničí
Čas a peniaze zohrávajú najdôležitejšiu rolu aj pri cestovaní.
spokojnosť klienta
Náš prvoradý cieľ je spokojnosť klienta. Ak je klient spokojný, spokojnosť sa prenáša aj na nás.
cenné rady na základe praktických skúseností
Skúsenosti, rady, pomoc, promptnosť – vždy oceníte.