Čarovné miesta Austrálie

Veľké austrálske dobrodružstvo, ktoré Vám ponúkneme počas 12 dní.

Táto skvelá kombinácia toho najlepšieho Vám ponúkne možnosť kúpať sa a surfovať vo vlnách, nechať sa očariť atmosférou Sydney Opera, ale aj vrátiť sa do blízkej aj vzdialenej minulosti (War Memorial, Sovereign Hill).
Dáme Vám možnosť kúpať sa a potápať a zažiť neopakovateľné chvíle pri koralovej bariére a plávať medzi farebnými húfmi rýb. Prežijete západ Slnka pri Ayers Rock a pochopíte, prečo patrí Uluru k divom sveta. Pôvodný obyvatelia Aboriginals Vám pri svojom predstavení priblížia kultúru Austrálie a ich pôvodných obyvateľov.
Očarí Vás vôňa a farba Blue Mountains a samozrejme nezabudneme ani na milé koaly.

Cestujte s nami a užite si Austráliu naplno!

Deň 1
Sydney

Prílet do Sydney, transfer do hotela , ubytovanie.  Watsons Bay– Vyhlad na Operu a Harbour Bridge. návšteva Darling Harbour – záliv s barmi, lodami, The Rocks – historická časť Sydney, Harbour Bridge, Opera House, Botanical Gardens, Hyde Park, St. Marry’s katedrala, Exkurzia do budovy Opera House – individuálne. Návrat na hotel, večera a voľný program, nocľah.

Deň 2
Blue Mountains

Celodenný výlet do Blue Mountains s možnosťou návštevy Featherdale ZOO. Večer návrat na hotel, večera a voľný program.

Deň 3
Canberra

Ráno transfer mikrobusom zo Sydney do Canberry. Okolo obeda príchod do Canberra: War memorial ,  Captain Cook Memorial Jet – 75 stôp vysoký vodotrysk, individuálne voľno na obed. V popoludňajších hodinách prehliadka Parlamentného domu, Kráľovská mincovňa. Odjazd do Albury, 360km. Večera australskom “Country Pub”, ubytovanie.

Deň 4
Balarat, Sovereign Hill, Melbourne

Po raňajkách odjazd do Balaratu, 420km, obed individuálne v Sovereign Hill, následne prehliadka Sovereign Hill –  mesta zlatokopov pôvodná atmosféra, pôvodné kostýmy a atrakcie. Môžete si vyskúšať aj ryžovanie zlata. V popoludňajších hodinách odjazd do Melbourne. Večerná prehliadka mesta Melbourne:Parliament house, St. Patrick Cathedral, Royal botanical gardens, Cpt. Cook house, Flinder Street Station & Federation Square, Rialto Towers. Večera individuálne v Melbourne. Transfer na hotel.

Deň 5
Great Ocean Road

Raňajky na hoteli, cesta na Great Ocean Road, 12 apoštolov, London most,  Loch Ard Gorge, záliv ktorý pripomína nórske fjordy, obed – stop v NP Otway. Cesta späť do Melbourne, návrat na hotel, večera a individuálne voľno.

Deň 6
Ayers Rock / Uluru

Ráno transfer na letisko, individuálne raňajky : Odlet MELBOURNE-AYERS Rock (Uluru) – popoludní prílet do Ayers Rock, transfer na hotel. Transfer na Ayers Rock – prehliadka Ayers Rock, (Uluru) výlet a prehliadka okolo Uluru, pozorovanie západu slnka. Večera a odchod na hotel.

Deň 7
Cairns

Po raňajkách individuálne voľno, obed a v popoludňajších hodinách transfer na letisko a let späť do Cairns, transfer na hotel, ubytovanie, večera.

Deň 8
Great  Barrier Reef / plavba loďou

Po raňajkách presun do prístavu, nasleduje výlet na Great Barries Reef na lodi. Možnosť potápania a šnorchľovania s obedom. Popoludní návrat na hotel a  večera na hoteli. Nocľah.

Deň 9
Kuranda

Po raňajkách transfer k lankovke SKYRAIL, Koala a Wildlife parky, jazda WW2 vojenský obojživelník cez prales, Aboriginal – predstavenie, prehliadka mesta Kuranda, podvečer návrat lanovkou, transfer na hotel, večera a individuálne voľno.

Deň 10-11
Cairns

Po raňajkách prehliadka mesta Cairns, možnosť nákupov  a voľný program, nocľah, raňajky, individuálne voľno až do odletu.

Cena na vyžiadanie.

V cene je zahrnuté:

  • Slovensky hovoriaci sprievodca
  • Vybavenie turistických víz
  • Ubytovanie podľa konkrétnej ponuky v dvojlôžkovej, resp. jednolôžkovej izbe s raňajkami
  • Lety podľa konkrétnej ponuky
  • Transfer
  • Sprievodca počas pobytu
  • Vstupy sa hradia individuálne, strava okrem raňajok individuálne